Neuron podporuje 11. juniorskou vědeckou konferenci

Nadační fond Neuron v rámci svého programu Neuron Junior je znovu partnerem Juniorské vědecké konference. Akce pořádaná Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy je určena dětem a mládeži ve věku 10 až 19 let, kteří mají zájem o vědu a nebojí se změřit si síly.

Neuron kromě finanční podpory konference propojí nejšikovnějšího účastníka nebo účastníky s nejlepšími českými vědci — laureáty Cen Neuron a dalšími excelentními jmény působících ve výzkumných pracovištích v České republice. 

11. juniorská vědecká konference se koná 21.-22. října 2022 v Praze. Kapacita konference je 50 účastníků, kteří budou vybráni odbornou komisí ze všech zaregistrovaných na základě zaslaného abstraktu. Přednášející může být jednotlivec anebo dvojčlenný tým. 

Tématem jsou přírodovědná nebo technická témata v sekcích Vědy o Zemi (geografie, geologie, mineralogie, paleontologie ad.), Živá příroda (biologie, zoologie, antropologie, botanika, ekologie ad.), Lidské tělo a medicína (anatomie, toxikologie, fyziologie, léčiva, farmakologie ad.), Chemická a fyzikální kouzla (chemické či fyzikální jevy a pokusy ad.) a Hi-tech (technika, počítače, kosmonautika, astronomie ad.)

Další informace a přihlášky zde: https://www.prirodovedci.cz/eduweb/prirodovedec/juniorska-konference/

Sledujte naše neuronové sociální sítě