Aspen hledá mladé lídry, přihlaste se

Aspen Institute CE, partnerská organizace NF Neuron, vyzývá k přihláškám na Aspen Young Leaders Program 2023. Je určený mladým profesionálům ve věku 22-35 let z České republiky, Maďarska, Polska nebo Slovenska, kteří se zajímají o dění kolem sebe a snaží se o pozitivní změny ve svém okolí. Přihlásit se můžete nejpozději do 4. července 2023 na této stránce.

Jednou či dvakrát do roka Aspen Institute CE organizuje pro skupinu ca 30 vybraných mladých lidí ze střední Evropy, aby po dobu 4 dnů debatovali o roli lídrů, o svých základních hodnotách, o výzvách, kterým čelíme v dnešní společnosti, a o tom, jakou roli v nich hrajeme. Od roku 2013 se do AYLP programu zapojilo více jak 400 mladých lídrů.

Samotné setkání se letos koná 12.-15. října v České republice. Intenzivní čtyřdenní program bude naplněný výjimečnými mladými lídry, kteří se zajímají o řešení aktuálních společenských a politických výzev, diskuzemi a komunikací se zkušenými odborníky z nejrůznějších oblastí a odlišným profesním zázemím. 

Kritéria pro výběr, přihláška a nominace zde: https://www.aspeninstitutece.org/cs/news-article/27877/

Sledujte naše neuronové sociální sítě